Toke ne shengjin

Shitet nga: Edi 14 Tet 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: Super oferte
Sipërfaqe: 5800 m2
Komuna: Lezhë
5.300 dynym toke me certificate pronesie shiten ne shengjin 150 metra nga deti vend ideal per ndertim shitet ose marrveshje me perqindje per me shume informacion mund te kontaktoni ne whatup dhe viber 00393920610631
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim