Toke ne Shengjin (Plazh)

Shitet nga: Eduart Dje 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Shengjin
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Lezhë
Shitet toke ne Shengjin me cmim te arsyeshem.
Toka ka nje siperfaqe prej 2000 m2, dhe eshte e pajisur me te gjithe dokumentacionin ligjor me çertifikate pronesie (hipoteke), dhe harten treguese.Prona ndodhet vetem disa metra nga bregu i detit, dhe brenda studimit urbanistik,e pershtashme per ndertim,biznese,banesa etj.Pozicioni gjeografik i prones eshte dhe shume afer nga rruga kryesore.Per me shume informacion mund te kontaktoni ne numrin e telefonit +355 673885915.
Çmimi i arsyeshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim