Toke ne Lezhe

Shitet nga: Nush Vata 22 Gush 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Adresa: Laguna e Patokut - Gurez
Sipërfaqe: 12500 m2
Komuna: Lezhë
SHITET TOKE + TRUALL per cdo lloj ndertimi, e TRASHEGUAR BREZ PAS BREZI dhe me HIPOTEKE , qe do te thote se: ESHTE TOKE PA KONFLIKT.
Siperfaqja 12 dylym ( dynym ) e gjyse = 12 500 m2. ¢mimi 10 mije € per dylym (dynym), ose 10 € per m2 .
( OSE 125 ARI . Cmimi eshte: 1 ARI = 1000 EURO )
Fshati Gurez, rreth 3 km. larg nga Laguna e Patokut . Dhe 2 km. larg nga vendi PIKERISHT ku bashkohet RRUGA E KOMBIT me Autostraden Tirane -Shkoder.
Mund te shitet edhe e ndare ne dy pjese nga 6 dylym.
OSE nga 60 ARI .
TEL. 069 63 35 945 . E-mail nushilac@gmail.com
Kordinatat ne harte jane si me poshte vijon :
https://goo.gl/maps/dWGr1rg2VvJ2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim