Toka

Shitet nga: Toka 25 Sht 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Sipërfaqe: 2300 m2
Komuna: Lezhë
Shitet 2300 m2 tok me ishull lezh perball taverrna kastrati dhe ngjitur me Bar Kafe Islandi Tlf 0692478256
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim