Shitet toke+troll mal Shen Gjin .

Shitet nga: Altin 21 Gush 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1500 m2
Komuna: Lezhë
Shitet toka .ne nje pozicion shum te mire qertifikat pronsie dhe troll I hedhur 192m2 me leje ndertimi .rrug e hapur deri tek toka .00306987211370 tel. Viber WhatsApp.per te interesuarit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim