Shitet Toka

Shitet nga: Gjin Ara 24 Gush 12:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Sipërfaqe: 8600 m2
Për vendbanimin: Fushë
Komuna: Lezhë
Shitet toke ne Manati Lezhë 8600 m2 e hipotekuar dhe e rrethuar. Cmim shum i aresyeshem. 0697073078
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim