Shitet toka

Shitet nga: Bardhok Deda 17 Tet 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Tale 500 metra larg bregut te detit
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë
Komuna: Lezhë
Toka ndodhet ne Tale 500 metra larg bregut te detit.Toka eshte me certifikate te rregullt.Mund te ndertohet ne te.Toka eshte 86 metra e gjate,23 metra e gjere dhe ka 2 hyrje njera ne fillim dhe tjetra ne fund te tokes.Lidhet me 2 rruge ne fillim edhe ne fund.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim