Shitet nje prone private per momentin biznes

Shitet nga: Biznes 11 Tet 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 6000 m2
Komuna: Lezhë
Shitet nje prone private me sip ndertimi 220 m2 dhe sip totale si prone 6000 m2. Kjo prone ndodhet ne km e 7 lezhe - shkoder ne fshatin gocaj ne autostrade. Ambienti per momentin sherben si biznes dhe shitet per arsye emigrimi. OKAZION
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim