SHITET 8000m2 TOKE ARE ME ÇERTEFIKAT PRONESIE

Shitet nga: Xhevi Hoxha 19 Tet 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

26 EUR   40 EUR

Adresa: Rr;Sokol Olldashi Tale,Lezhe
Sipërfaqe: 3000 m2
Komuna: Lezhë
+TOKA ESHTE E PERSHTAÇME PER CDO LLOJ
AKTIVITETI APO BIZNESI..
+REZIDENCE+FERME +LEJE NDERTIMI NE ATE ZONE.
+NDOLLET PRANE RR:TALE LEZHE 2.3 KM NGA #BREGDETI_TALE
+ MUND TE BEJ NDRRIM ME OBJ BANIMI APO BIZNESE NE TIRANE.
+ TOKA JEPET DHE ME KESTE NE € APO ME PJESE TE NDRYSHME SIPERFAQE
Çmimi 26 € metri
I diskutueshem
INFO
NR 00355 694137022 VIBER+ Wcap
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim