Shitet 10 dynym toke me cmim te diskutueshem

Shitet nga: Jak Mikaj 09 Sht 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: rrile-Lezhe
Sipërfaqe: 10 000 m2
Komuna: Lezhë
SHITEN 10 DYNYM TOKE NE FSHATIN RRILE TE QYTETIT TE LEZHES . TOKA ESHTE TOKE BUJQESORE POR MUND TE PERDORET DHE PER NDERTIM BANESE OSE BIZNESI . TOKA ESHTE 6 KM NGA QYTETI I LEZHES ,, 5 KM NGA BREGTETI I TALES DHE 1 KM NGA AUTOSTRADA . ESHTE E PAJISUR ME LETRA TE RREGULLTA . TOKA SHITET E GJITHA SE BASHKU OSE PJESE PJESE . PER ARSYE MIGRIMI CMIMI ESHTE I ARSYESHEM . JU LUTEM NE RAST INTERESI NA KONTAKTONI NE NR. E TELEFONIT .. O692182492
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim