Shiten 4 dynym toke .

Shitet nga: Gjon Marku 23 Korr 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Certifikate Pronesie
Sipërfaqe: 4000 m2
Komuna: Lezhë
SHITEN 4000 meter/katror , toke me Certifikate Pronesie .
SHITET DHE E NDARE NE 2 PJESE .
Toka ndodhet ne lagje me shkollen 9- vjecare Tale ,Lezhe . Largesia midis ujtit te detit dhe tokes eshte rreth 600 metra . Ajo ndodhet ne nje vend shume te pelqyer nga njerezit . Rrethohet , gjithashtu ben pjese ne nje bllok vilash . Cmimi parapelqehet te vendoset mbas vleresimit dhe pelqimit te truallit .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim