Okazion toke ne aksin rrugor Milot - Lezhe

Shitet nga: shitet Dje 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë
Komuna: Lezhë
Shitet toke( me hipotek)me mure rrethues dhe me themele te ngritura .Toka ndodhet afer me qytetin e Lezhes dhe me bregdetin e Tales . Ose ndrrohet me apartament ne tirane, per me shum inf telefononi ose shkruani ne WhatsApp dhe Viber (00393807948148)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim