Ullishte 4500 m2 ne Kucove

Shitet nga: alb-land imobiliare 14 Dhj 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kucovë
Shitet Ullishte 4500 m2.
Adresa: Fshati Magjata, Kuçovë.

Prona ndodhet në anën lindore të fshatit Magjatë,Komuna Perondi, Kuçovë
Toka është e vendosur në majën e kodrës, me një distancë prej 150 m nga qëndra e fshatit Magjatë.
E parë nga lartë, zona përbëhet nga ullishte e pemtore si dhe shtëpi banimi në anën perëndimore.
Zona ka një infrastrukture normale dhe rruga kryesore që përshkron këtë zonë është e shtruar me asfalt.
Prona është e vendosur në majen e kodres se fshatit.
Toka eshte ne teresine e saj me rreth 150 rrenje ulliri.
Rrenjet e ullirit kane nje moshe mesatare prej 5 vitesh dhe jane ne fazen fillestare te prodhimit.

Kodi: 0164
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim