Truall dhe Prone ne Fshatin Topi, Kucove

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Fibank Albania 26 Jan 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kucove, Fshati Tapi
Sipërfaqe: 4300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Kucovë
Prona ndodhet ne fshatin Tapi ne Kucove mbi te cilen ngrihet edhe nje ndertim I cili ka sherbyer si nje bar restorant shume I frekuentuar nga banoret vendas apo ata nga zonat perreth
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim