Shitet toke

Shitet nga: ___ 19 Gush 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Sipërfaqe: 10000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Kucovë
Shitet toka 1 hektare
ne pozicion shume te mire
toka eshte mirembajtur dhe punuar gjithe kohes
me dokumenta te rregullta
100 milion leke,cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim