Shitet sera ose jepet me qera

Shitet nga: Sera 19 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kucovë
Jepet me qera ose shitet sera . Rreth 3ha toke. Toka eshte pjellore dhe shume e mire, e mbuluar me xham. E pershtashme per bujqesi , blektori. Mund ta shfrytezoni per cfare te doni. Toka ndodhet ne kucove. Per informacione kontaktoni ne nr e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim