shitet sera ose jepet me qera

Shitet nga: ermal 19 Mar 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kucovë
shitet ose jepet me qera sera 3ha toke.. toka eshte shume pjellore .jane bere te gjitha analizat dhe ka rezultate te mira prodhimi. sera ndodhet ne kucove..per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim