SHITET SERA 3 HA TOKE

Shitet nga: ERMAL 13 Shk 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kucovë
SHITET SERA 3 HA TOKE.SERA NDODHET NE KUCOVE.JAN BERE ANALIZAT DHE KA REZULTUAR TOKE SHUME E MIRE.. PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NR E TELEFONIT. JU FALEMINDERIT !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim