shitet sera 3 ha toke

Shitet nga: ermal 13 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kucovë
SHITET SERA 3 HA TOKE. SERA NDODHET NE KUCOVE. TOKA ESHTE SHUME PJELLORE..JANE BERE TE GJITH ANALIZAT DHE KA REZULTUAR SHUME E MIRE..PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE NUMRIN E TELEFONIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim