shitet sera 3 ha toke

Shitet nga: ermal 12 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kucovë
shitet toka ne kucove..siperfaqja 3 ha toke..toka eshte pjellre .jan bere te gjithe analizat dhe ka rezultuar e mire.per me shume info nqa kontaktoni ne nr e telit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim