shitet prona

Shitet nga: eno 26 Mar 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Kucovë
Shitet prona eshte perdorur si stalle derrash dhe ka te gjitha pajisjet e nevojshme per mbareshtim derrash gjithashtu mund te perdoret edhe per pulari ose per ritjen e kafsheve te tjera pasi lishenca eshte per gjithe kafshet.Prona eshte me te gjitha dokumentat e rregullta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim