Shitet 500 m2 truall mbas gjimnazit 11 Janari

Shitet nga: Truall 07 Tet 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Kucovë
Shitet 500m2 truall me godine ekzistuese ish mobileri trualli ndodhet ngjitur me gjimnazin 11 trullai eshte me leje ndertimi per 2 kate eshte e paisur me kontrat uji dhe energji elektrike shitet per arsye emigrimi cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim