shitet sera ose jepet me qera

0 LEK

Shitet nga: ermal 19 Mar 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kucovë
shitet ose jepet me qera sera 3ha toke.. toka eshte shume pjellore .jane bere te gjitha analizat dhe ka rezultate te mira prodhimi. sera ndodhet ne kucove..per me shume informacione kontaktoni ne numrin e telefonit
Leaflet
Në fillim