Kompleks Derri

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: EDUART GOGA 11 Qer 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Frasher, Kucove
Sipërfaqe: 2000 m2
Për vendbanimin: Fushë
Komuna: Kucovë
Kompleksi ndodhet pran lumit Devoll te fshatit Frasher, Kucove , ka nje kapacitet per 100 dosa barsa. ka nje siperfaqe 2000 m2 nga te cilat 700 m2 jane me certifikate pronesie dhe 1300 m2 jane ne proces legalizimi. Gjithashtu brenda kompleksit ndodhet dhe nje thertore me kushte shume te mira, dhome punetoresh dhoma e Mjekut Veterinar dhe zyra e kompleksit ne kat te dyte. Ky kompleks mund te perdoret dhe per aktivitete te tjera blegtorale ( gjedhe, pulari, dhen-dhi, etj).
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim