JEPET ME QERA SERRA

Shitet nga: ERMAL 13 Korr 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kucovë
SHITET OSE JEPET ME QERA SERA. SIPERFAQJA ESHTE 3 HA TOKE.TOKA ESHTE SHUME PJELLORE ,JAN BERE TE GJITHA ANALIZAT DHE KA REZULTUAR SHUME E MIRE.SHITET PER ARSYE EMIGRIMI. per me shume informacione kontaktoni ne nr e celit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim