SHITET 504 m2 truall tek lapidari ne Kruje

52 000 EUR

Shitet nga: Roland 10 Dhj 20:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Ne Kruje prane lapidarit tek kryqezimi i Qafshtames ose ke kodra e qishes SHITET 504 m2 truall. Trualli eshte ne qender te Krujes dhe i pershtatshem per ndertim shtepie,hoteli ose ambjent biznesi.
Cmimi 52.000 euro.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Leaflet
Në fillim