Shes/nderroj 5000m2 toke ne Tapize

Shitet nga: Gazmend Sot 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Sipërfaqe: 5000 m2
Komuna: Krujë
Toke ne Tapize midis aeroportit dhe rruges nacionale me dokumenta te rregullta pronesie!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim