TRRUALL BUZE RRUGES KORCE-DISHNICE

Shitet nga: Agim 19 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Sipërfaqe: 1500 m2
Komuna: Korçë
OKAZION Shitet 1500 m katrore trruall buze rruges Korce-Dishnice me tapi te regullt. Ngjitur me fabriken e ullinjve ALEKSIA. Gjeresia ne rruge 26 m dhe thellesi 62 m. Trrualli eshte i rethuar me mure betoni. ndodhet ne zone te studiuar, Eshte gati per ndertim. Cmimi 3 000 kontakt vetem viber watsap
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim