Toke, Voskopoje

Shitet nga: Aeda 15 Nën 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Adresa: Voskopoje
Sipërfaqe: 400 m2
Komuna: Korçë
Shitet Toke, ne zonen e Voskopjes. Toka ndodhet e pozicionuar 200 m2 mbi Vila Pashuta, ne krahun e majte te rruges “Shtypshkronja”. Siperfaqja me certifikate pronesie eshte 400 m2.
Eshte e rrethuar 800 m2, me gur Berati te cilesise se larte. Toka eshte e pozicionuar me pamje nga fshati dhe eshte me e larte duke e bere te kete nje pamje te mrekullueshme.
Eshte e pershtatshme per shtepi banimi.
Shitet ne total se bashku me investimin e murrit 20,000 euro.
Cmimi mbetet I diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim