Published: Maj 29 2019 02:56

Toke ne Voskopoje me cmim te arsyeshem.

Published: Maj 29 02:56
Views: 24
Shitet toke ne fshatin Voskopoje te Korces. Siperfaqja eshte 703 m2 dhe ndodhet mbi ish kampin e punetoreve, 150 m larg nje zone ku eshte ndertuar se fundmi . Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie , harte treguese rregjistrimi dhe kartelen e pasurise se palujtshme.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
24
0692400900

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information