Shitet Toke Ish Fabrika e Tullave Korce

70 EUR

Shitet nga: Nesti 25 Nën 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes toke truall dhe ndetesen tek ish fabrika e tullave. Tek unaza e Korces. Dokumenta te rregullta me hipoteke dhe certifikate pronesie.
13000m2
Cmimi i 70 Euro m2 i diskutueshem.
Kontakt: 0692303529
Leaflet
Në fillim