SHITET TOKË ARË 5300 M2 NË FASHTIN PULAHË, KORÇË.

1 700 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: DES Real Estate 21 Maj 09:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
DES Real Estate
SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONI, FIER 30 000 EUR
JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN 5 MAJ , ELB 3 500 LEK
SHITET APARTAMENT 3+1 TEK BRRYLI, TIRANË 108 000 EUR
SHITET VILË 3-KATËSHE NË LAGJEN GAFURR MUÇO, LUSHN 130 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Korçë
Shitet tokë arë me sipërfaqe 5300 m² në fshatin Pulahë të qytetit të Korçës.
Prona ndodhet në një pozicion mjaft të favorshëm pasi është afër kanalit ujitës.
Shitet me një cmim prej 1700000 Lekë/Total, i negociueshëm.
Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️ +355 69 20 45 108
DES Real Estate
DES Real Estate eshte sistem franchise zyra te pronave ne gjithe Shqiperine e se shpejti ne Kosove, Maqedoni, Mal te Zi e me tej. Masteri eshte i vendosur ne Tirane, Shqiperi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
DES Masteri: Rr. Ismail Qemal Ish Tregoje në hartë
+355694035476
https://ww.desrealestate.al

Toke

DES Real Estate
  Online
0692045108

WhatsApp:
0692045108
Leaflet
DES Real Estate
SHITET DYQAN NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE 0 LEK
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RRUGA E KAVAJËS, 5 000 EUR
JEPET AMBIENT BIZNESI ME QIRA TEK BULEVARDI ZOGU P 2 500 EUR
SHITET AMBIENT BIZNESI NË QENDËR TË FIERIT 280 000 EUR
Në fillim