Shitet Toka

1 LEK

Shitet nga: Ilir 12 Shk 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Korçë
Toka ndodhet n fshatin e Libonikut (Drithas)ndodhet afer asfaltit dhe esht me siperfaqe 4200m²
Shitet per arsye emigrimi.
Në fillim