Toke ish pronaresh ne plazhin e spilles

Shitet nga: Spille Sot 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 12 300 m2
Komuna: Kavajë
Okazion shiten 12 300 m2 toke ne plazhin e bukur dhe te virgjer te spilles ne kavaje.
Toka eshte me dokumentacion te rregullt
Me certifikate te hipotekuar harte treguese te prones
Dhe vendimi gjygjsor i prones
Toka eshte prone ish pronaresh
Toka eshte vetem 100 m larg bregut te detit
Toka eshte e pershtatshem per ndertim fshat turistik.
Toka dinsponon uje drita dhe rruge ne vend.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim