SHITET TOKA ME LETRA TE RREGULLTA 19 DYLYM

Shitet nga: bastian Sot 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Kavajë
shitet toke ne vil beshtov kavaje me letra te rregullta, toka esh buz rruge dhe nje kilometer larg detit, uje ndricim. 25 EURO metri katror. Per me shum info nr tel 0694273700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim