SHITET TOK NE VIL BESHTOV KAVAJ 19 DYLYM.

Shitet nga: Bastian Dje 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Adresa: Shitet toke 19 dylym
Sipërfaqe: 19 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt
Komuna: Kavajë
Shitet toke ne vil beshtov kavaj me dekumenta te rregullta buz rruge dhe nje kilometer larg plazhit per me shum info nr tel 00355694273700
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim