Shiten 5 000 m2 toke ne plazhin e spilles

Shitet nga: Spille Sot 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 5 000 m2
Komuna: Kavajë
Okazion shiten 5 000 m2 toke ne plazhin e spilles ne kavaje.
Toka esht me certifikate te hipotekuar.
Toka ndodhet tek rruga zhavorrit
Vetem 350 m larg bregut te detit.
Vend shume i bukur.
Katrore e gatshme per resort turistik.
Per me shume info kontaktoni ne nr mesiper.
Prona shitet dhe e ndar ne 1600 m2.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim