Shiten 5 000 m2 toke ne koder ne plazhin e spilles

Shitet nga: Spille Sot 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 5 000 m2
Komuna: Kavajë
Okazion shiten 5 000 m2 toke ne plazhin e bukur dhe te virgjer te spilles ne kavaje.
Toka eshte me certifikate te hipotekuar dhe harte treguese.
Mbajme pergjegjesi te plote per dokumentacionin
Toka eshte katrore e gatshme per ndertim resorti.
Pasi eshte brenda vijes se verdhe te ndertimit.
Toka ndodhet siper xhamis se spilles me nje panoram spektakolare te bregdetit te spilles.
Toka dinsponon rruge uje drita.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim