Shiten 1500 m toke ish pronaresh ne spille

Shitet nga: Spille Sot 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1500 m2
Komuna: Kavajë
Okazion shiten 1500 m2 toke ne plazhin e bukur dhe te virgjer te spilles ne kavaje.
Toka ish pronaresh
Me dokumentacion super te rregullt
Mbajme pergjegjesi te plote per dokumentacionin.
Toka eshte vetem 100 m larg bregut te detit
Vend shume i bukure.
Toka eshte katrore
Toka ndodhet ne qender te spilles.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim