OKAZION Toke 1200m2

Shitet nga: fati 18 Tet 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 000 EUR   65 000 EUR

Adresa: ne dalje te kavajes
Sipërfaqe: 1200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Kavajë
Shes Toke me siperfaqe 1200m2,Toka ndodhet ne dalje te kavajes buze autostrades pas karburant Alpet perball Restorant Fiore . toka eshte e rrethuar me murr Bllok dhe me PUS . Dokumenta te rregullta CMIMI I DISKUTUESHEM .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim