ALLE MALI I ROBIT,KAVAJE

0 LEK

Shitet nga: Kleitia 06 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Kavajë
Shitet stalle tek Mali i Robit, Golem Kavaje. Me nje siperfaqe totale prej 1700 m2 , ku 900 m2 siperfaqe e mbuluar dhe 800 m2 truall rrethues.
E pershtatshme edhe si zone per ndertim shtepie.
Dua te theksoj faktin se zoteroj dokumenta te rregullta hipoteke.

Numri i kontaktit : 069 22 50 974
069 78 21 705
Kleitia
0692250974
Leaflet
Në fillim