⚠️⚠️SHITET TOKA⚠️⚠️

Shitet nga: privat 12 Nën 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
SHITET TOKA URGJENT ME ÇMIM TE ARSYESHEM
Çmimi: OKAZION
Adresa: Kavaje
Siperfaqje: 7,200 m2
Qyteti: Kavaje
Shitet toke prane autostrades Durres-Rrogozhine. Toka është e pajisur me certifikate pronash dhe të gjitha dokumentet e tjera plotësuese. Toka ndodhet ne zone industriale dhe e pershtatshme per ndertim. Për më shumë informacion kontaktoni në numrin e tel: 0675571750
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim