Toke ne Gjirokaster

0 EUR

Shitet nga: Toke 03 Pri 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Shitet toke bujqesore prane ures se lumit ne kryqezimin e rruges valare dhe antigone. Toka eshte me te gjitha dokumentat perkatese. Cmimi i diskutueshem
Per kontakt 0692219547
Toke
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione