Shitet toke 7. euro m2

0 EUR

Shitet nga: Altin 12 Maj 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Shitet toke 6820 metra katror,ne fshatin Arshilengo,perballe Gjirokastres.ndodhet ne ane te rruges dytesore dhe drita uje nuk jane me shume se 50 metra larg.Ne toke ndodhen 200 rrenje ullinj te cilet jane 4 vjecare.Toka eshte me certifikat pronesie te rregullt.eshte e rrethuar.Cmimi:7 euro metri
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione