Toke ne Gjirokaster

0 LEK

Shitet nga: Vasil 30 Mar 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Shitet shtepi afer qendres (18 shtatori) ne Gjirokaster me hapsire te madhe.Shitet dhe toke prej 400m katrore ne lagjen kodra e shtufit vend shum I Mir dhe me cmim te arsyeshem.Te interesuarit te kontaktojne ne nr. 0695840822.
Leaflet
Në fillim