SHITET TOKË PYLL NË PATOS, FIER

345 000 EUR

Shitet nga: Des Fier 08 Korr 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Shitet në fshatin Patos të Fierit tokë e cila është e mbuluar nga një pyll i gjelbëruar. Siperfaqja totale e truallit është 11.5 Ha. Gjithçka është me çertifikatë pronësie. Pylli ndodhet buzë lumit të Gjanicës. Është e aksesueshme nga rruga nacionale Fier-Ballsh si dhe ka disa rrugë të kalueshme brenda Pyllit. Gjithashtu brenda pyllit kalon edhe degëzimi kryesor i tubacioneve të ujit të pijshëm që furnizon qytetin e Fierit dhe zonat përreth. Mundësi të mira investimi për shkak të sipërfaqes së madhe ashtu si dhe aksesimit me rrugën nacionale. Çmimi: 3 €/m² ose, 5 €/m² nëse këmbehet me apartament. Për informacion më të detajuar na kontaktoni ☎ +355 69 703 2242

Des Fier
0697032247


WhatsApp:
0697032247
Leaflet
Në fillim