Shitet Toke ne zone qendrore, me dokumenta

Shitet nga: Timo 07 Nën 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Adresa: Unaza e madhe Fier, Rruga Alush Frakulla
Sipërfaqe: 5000 m2
Komuna: Fier
Shitet toke, me Hipoteke e Certifikate Pronesie. Toka eshte ne pronesi te nje personi te vetem. Ne Zone me mundesi investimi dhe plan territori te miratuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim