SHITET TOKË ARË NË DRIZË , FIER

20 000 EUR

Shitet nga: Des Fier 09 Korr 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Fier
Shitet tokë arë në Drizë , Fier , me një sipërfaqe prej 4125 m² . Toka ka në të 45 rrënjë ullinjë 8 vjeçar , dhe posedon dokumentacion të rregullt . Shitet me një çmim prej 20000 € / total . Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit +355 69 703 2243 .

Des Fier
0697032247


WhatsApp:
0697032247
Leaflet
Në fillim