Publikuar: Gush 16 2022 05:25

Shitet Toka ne fshatin Radostine 4700m2

EUR

Publikuar: Gush 16 05:25
Shikime: 290
Shitet Toka ne fshatin Radostine FIER
Sip: 4700m2
3min nga rruga kryesore e Semanit.
Toke fushe ne pozicion shume te mire e pershtatshme per cdo lloj biznesi ose dhe per prodhimtari.
Toka eshte me te gjitha dokumentat perkatese.
Cmimi pak i diskutushem.
Vetem telefonata SERIOZE!
Cel: 0683741445
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
290
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione