SHITET/NDERROHET TOK DHE ULLISHTE NE FIER

Shitet nga: JETNOR 09 Nën 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

270 000 EUR

Adresa: Clirim Fier
Sipërfaqe: 27000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Fier
Ne çlirim, ne ane te rruges lidhese Radostine-Vadhize 5 km nga qendra e qytetit shitet tok me pamje nga qyteti i Fierit .Ne total jane 27000 m².
Nje pjese e tokes eshte ullishte me ullinj 30-40 vjecare, 60 rrenje jane 5-6 vjecare dhe 50 rrenje jane 2 vjecare.

Gjithashtu eshte e ndertuar nje ndertese 150m 2 e cila munde te perdoret per mbarshtimin e kafsheve apo shpendeve te ndryshem.
Ferma munde te perdoret per aktivitet bujqesor, blektoral dhe industrial.

Cmimi:10 Euro m2, i diskutueshem!
OSE SHKEMBEHET ME APARTAMENTE NE TIRANE -BREGDET OSE MAKINA DIFERENCEN NGA JU.

Cel. : 0673871629
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim